В театрі ляльок покажуть найкращі вистави останніх п’яти років

19 листопада в театрі імені Афанасьєва стартував ювілейний тиждень, присвячений 80-річчю заснування колективу.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обладміністрації.

Глядачі мали змогу побачити спектакль “Вишневий сад” за Чеховим.

20 листопада о 20:00 на сцені театру ляльок покажуть виставу “Гамлет” Шекспіра, 21 листопада о 18:00 – “Уявний хворий” Мольєра, 22 листопада о 18:00 – “Діти райка” Превера, 23 листопада об 11:00 та 13:00 – “Айболить” Чуковського у постановці головної режисерки театру, заслуженої артистки АР Крим Оксани Дмітрієвої. Завершиться святковий тиждень 24 листопада: об 11:00 та 13:00 глядачі зможуть побачити виставу “Лускунчик” за Гофманом у постановці заслуженого артиста України Ігоря Мірошніченка.

Крім того, протягом ювілейного тижня у фоє театру працюватимуть виставки, підготовлені спільно зі студентами Харківської академії дизайну і мистецтв. Перед початком вистав звучатиме сучасна камерна музика у виконанні студентів та випускників Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Харківський театр ляльок було відкрито у 1939 р. У 1952 р. художнім керівником театру став В. Афанасьєв, чиє імʼя театр носить зараз. За час його існування в театрі було поставлено близько 270 пʼєс, значна кількість з яких розрахована на дорослу аудиторію, таких авторів, як Д. Боккаччо, М. Булгаков, Ф. Гарсіа Лорка, Дж. Казанова і М. Цвєтаєва, Дж. Оруелл, А. Платонов, А. Чехов, Є. Шварц, В. Шекспір, Ж. Превер та ін.