Генштаб повідомляє вже про п’ятьох поранених через вибухи на арсеналі у Балаклеї

Фото: София Митина / ХарківTimes

Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє вже про п’ятьох поранених через вибухи на арсеналі у Балаклеї.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Генерального штабу ЗСУ.

“За уточненою інформацією, внаслідок надзвичайної події на технічній території Центральної артилерійської бази забезпечення двоє військовослужбовців-саперів загинули, п’ятеро військовослужбовців-саперів ЗС України отримали поранення: один – у важкому стані, один – середнього ступеня важкості, троє – легкого ступеня важкості”, – йдеться у повідомленні.

На місце надзвичайної події вибула оперативна група Генерального штабу на чолі з першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенантом Сергієм Корнійчуком. Зараз там працюють представники Військової служби правопорядку у Збройних Силах України та представники правоохоронних органів для з’ясування причин та обставин надзвичайної події.

“Командування Збройних Сил України висловлює щирі співчуття родинам загиблих воїнів, родичам та друзям загиблих”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Харків Times , представник Інформаційного агентства Міністерства оборони в м. Харкові Дмитро Чалий повідомив, що на території технічної частини арсеналу в Балаклеї стався вибух, поранений сапер.

Пізніше Управління у зв’язках з громадськістю Збройних Сил України повідомило, що на території арсеналу о 14:28 сталося близько 20 вибухів.

Внаслідок вибухів двоє військових загинули, четверо – отримали поранення.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, з’ясовують обставини вибухів на території військового складу в Балаклеї.