ДБР почало розслідувати вибухи на військових складах у Балаклеї

Фото: www.rbc.ua

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, з’ясовують обставини вибухів на території військового складу Міністерства оборони в місті Балаклеї Харківської області.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби ДБР.

За попередньою інформацією,15 листопада на технічній території військових складів військової частини А1352 проводилася планова робота з розмінування технічної території та завантаження боєприпасів на техніку. Під час цього відбулося детонування, загорання та три вибухи.

Четверо військових отримали травми різного ступеню тяжкості, а двоє саперів зазнали поранень, що несумісні з життям.

Провадження відкрито за ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу (недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило істотну шкоду, вчинене в умовах особливого періоду).

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Харківського гарнізону.

Як повідомляв Харків Times , представник Інформаційного агентства Міністерства оборони в м. Харкові Дмитро Чалий повідомив, що на території технічної частини арсеналу в Балаклеї стався вибух, поранений сапер.

Пізніше Управління у зв’язках з громадськістю Збройних Сил України повідомило, що на території арсеналу о 14:28 сталося близько 20 вибухів.

Внаслідок вибухів двоє військових загинули, четверо – отримали поранення.