Харківські плавці здобули 5 золотих медалей на Кубку України

У Кубку України з плавання, щопроходив 7-9 листопада у Броварах Київської області, харків’яни завоювали 5 золотих, 7 срібних і 3 бронзових нагороди.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

Найбільше медалей на рахунку Карини Снітко, яка посіла перше місце на дистанціях 200 м і 800 м вільним стилем, друге місце на дистанції 100 м вільним стилем та треті місця – на дистанціях 50 м і 400 м вільним стилем.

Також харків’янин Максим Голубничий виграв на дистанціях 200 м брасом і 400 м комплексним плаванням. А спортсменка Марина Колесникова перемогла на дистанції 400 м вільним стилем і завоювала три срібні нагороди на дистанціях 50 м і 100 м на спині і 200 м вільним стилем.

Призерами Кубка України також стали: Тетяна Євмінова – два других місця (200 м комплексним плаванням і 200 м батерфляєм); Еліна Мясоєдова – друге місце (800 м вільним стилем); Герман Фень – третє місце (100 м на спині).

У змаганнях взяли участь 294 спортсмени з 19 областей України, а також гості з Білорусі.

Як повідомляв Харків Times, харківський гросмейстер Антон Коробов виграв змагання з рапіду на етапі “Grand Chess Tour” турніру “Superbet Rapid & Blitz”, який проходив 9-10 листопада у столиці Румунії Бухаресті.