Директор Гутянського лісгоспу вийшов під заставу в 5 млн гривень

Фото: lb.ua

Директор Гутянського лісгоспу Віктор Сиса, підозрюваний у дачі хабара в розмірі 100 тис. доларів детективу Національного бюро розслідувань (НАБУ) вийшов із СІЗО під заставу в 5 млн гривень.

Про це Харків Times стало відомо з повідомлення інформаційного агентства “Українські Новини”.

Як повідомив агентству адвокат Сиси Ігор Черезов, заставу за нього вчора, 4 листопада, внесли його родичі.

Тепер директор лісгоспу зобов’язаний з’являтися до суду на кожну вимогу детектива або прокурора у кримінальному провадженні, не залишати населений пункт, в якому він проживає, без дозволу детектива, повідомляти детективові про зміну місця проживання, утримуватися від спілкування зі свідками по даній справі, носити електронний браслет контролю та здати закордонний паспорт.

Як повідомляв Харків Times, 31 жовтня, детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом Спеціальної антикорупційної прокуратури попередили директора держпідприємства з Харківської області про підозру у пропонуванні одному з детективів НАБУ неправомірної вигоди, в просторіччі – хабара.

Одіозного директора Гутянського лісгоспу Віктора Сису затримали увечері 30 жовтня за спробу дати хабара детективу Національного антикорупційного бюро України.