Директора ТОВ підозрюють у розтраті понад 9 млн гривень “Шебелинкагазвидобування”

Фото: ХарківTimes

Прокуратура Харківської області забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами заволодіння майном у великих розмірах директором ТОВ та службової недбалості головного інженера філії ГПУ “Шебелинкагазвидобування” .

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Провадження розслідують слідчі ГУНП Харківської області.

Слідством встановлено, що між філією Газопромислового управління “Шебелинкагазвидобування” АТ “Укргазвидобування” та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про надання послуг з вивозу та утилізації відходів буріння на свердловині № 185 Мелихівського ГКР на загальну суму 9 045 472,80 грн.

Згідно висновків судово-економічної експертизи встановлено, що утилізація відходів буріння на відповідній свердловині за договорами документально не підтверджується. Та на рахунок ТОВ необґрунтовано перераховано грошові кошти у сумі понад 9 мільйонів гривень

На теперішній час директору ТОВ повідомлено про підозру у розтраті державного майна в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем, вчиненої за попередньою змовою групою осіб ( ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу). Також головному інженеру філії ГПУ “Шебелинкагазвидобування” повідомлено про підозру у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу).

Наразі вирішується питання про обрання запобіжних заходів підозрюваним.

Оперативний супровід у вказаному кримінальному провадженні здійснює УСБУ в Харківській області та УЗЕ в Харківській області ДЗЕ НП України.