Правоохоронці затримали у Харкові рецидивіста, якого 10 років шукав Інтерпол

Фото: vinbazar.com

Співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками Національної поліції затримали у Харкові небезпечного рецидивіста, який майже 10 років знаходився у міжнародному розшуку за лінією Інтерполу.

Про це Харків Times дізнався від джерел у правоохоронних органах.

За отриманою СБУ інформацією, виходець однієї з країн близького зарубіжжя впродовж 1997-2011 років уходив до складу потужного злочинного угруповання. Члени банди причетні до серії резонансних замовних убивств, розбою, вимагання, викрадення людей задля викупу. Географія їхньої злочинної діяльності поширювалася на різні країни СНД. Загалом же на совісті душогубів понад 20 замовних вбивств.

Один із активних функціонерів банди нелегально прибув до України. Зловмисник переховувався від правосуддя, постійно змінюючи імена та місце проживання. Вдаючи доброчесного громадянина, він навіть встиг одружитися та завести родину.

Затримати кримінальника вдалося за місцем його останнього притулку у Харкові. Ідентифікували вбивцю за відбитками пальців. Наразі тривають процесуальні дії для екстрадиції злочинця до країни походження.