Учасники “сімейного бізнесу” зі збуту наркотиків підуть під суд

Фото: aif.ua

Прокуратура області направила до Фрунзенського районного суду Харкова обвинувальний акт відносно членів організованої групи, які упродовж майже року здійснювали незаконний збут наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів на території міста

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

За даними слідства, у серпні 2018 року мешканка одного з сільських районів Харківської області створила та очолила організовану групу, до складу якої увійшли її чоловік, донька та троє знайомих.

Організатор групи у телефонному режимі отримувала замовлення від наркозалежних осіб про кількість та вид наркотичних засобів, а також про бажане місце отримання заборонених речовин. Інші учасники організованої групи займалися постачанням, перевезенням та розміщенням наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів на території Харкова, та у подальшому зняттям грошових коштів з банківських карток, на які перераховувались кошти за придбання заборонених речовин.

“За 1 грам наркотичних засобів зловмисники отримували 500 гривень”, – йдеться у повідомленні.

За результатами проведених негласних слідчих дій, правоохоронними органами задокументовано 16 епізодів злочинної діяльності організованої групи. Під час обшуків у житлі всіх учасників організованої групи правоохоронцями виявлено та вилучено наркотичний засіб метадон та лікарський засіб “Димедрол”.

Учасники організованої групи обвинувачуються у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів, вчинене у великих розмірах, у складі організованої групи (ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 321 Кримінального кодексу). Максимальна санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.