Підозрюваний посадовець замість суду ліг до лікарні

Фото: khar.gp.gov.ua

Київський районний суд Харкова не зміг заарештувати першого заступника керівника Головного управління Держгеокадастру в Харківській області, підозрюваного у зловживанні службовим становищем, оскільки той після отримання повістки до суду опинився у кардіореанімаційному відділенні Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги з нагоди гіпертонічного кризу.

Про це Харків Times стало відомо з повідомлення Харківського антикорупційного центру (ХАЦ).

“11 жовтня суд мав розглядати запобіжний захід для чиновника. Прокуратура хотіла отримати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави 1,36 млн. грн. А також відсторонити чиновника від посади на 60 діб. Але зробити цього не вдалося”, – уточнює ХАЦ.

Лікарня повідомила до суду, що пацієнт, який був госпіталізований 10 жовтня, “потребує подальшого обстеження та лікування”.

“Проведення з ним слідчих та процесуальних дій можливе після стабілізації стану. Орієнтовний термін перебування на лікуванні в залежності від стану хворого до 21 дня”, – йдеться у постанові суду із посиланням на висновок лікарів.

Як повідомляв Харків Times, 8 жовтня Харківська місцева прокуратура №2 затвердила підозру виконуючому обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Харківській області у зловживанні службовим становищем, що привело до тяжких наслідків (ч. 2 ст. 364 КК). Всього чиновнику закидають чотири епізоди.

На сайті ГУ Держгеокадастру Харківської області виконуючим обов’язки начальника значиться Василь Саранча. У приймальні Саранчі 8 жовтня повідомляли, що чиновник перебуває “на виїзді” в області й невідомо, коли повернеться.