На площі Свободи пройшла акція проти підписання “формули Штайнмаєра” (фото)

Фото: ХарківTimes

Біля палатки “Все для перемоги” на площі Свободи пройшла акція протесту проти підписання українською владою так званої “формули Штайнмаєра”.

Про це повідомляє кореспондент ХарківTimes.

Серед учасників пікету – представники партій та громадських організацій “Національний корпус”, “Правий сектор”, “Свобода”, “Традиція і порядок”, “Фрайкор”, “Антикорупційний блок учасників АТО”, “Демократична сокира”, а також Харківського Євромайдану.

В акції взяли участь близько 300 людей.

Серед вимог учасників акції – закріплення на законодавчому рівні заборони впровадження особливого статусу до ОРДЛО чи будь-яких інших регіонів України, заборони впровадження амністії для бойовиків так званих “ДНР” та “ЛНР”. Вони також вимагали заборони відводу українських військ від лінії розмежування та заборони утворення будь-яких недержавних воєнізованих формувань, зокрема народної міліції на території ОРДЛО.

Учасники мітингу у своєму зверненні до президента також наголосили на тому, що проведення виборів до будь-яких органів влади чи самоврядування на території ОРДЛО можливе лише після отримання повного контролю по всій довжині російсько-українського кордону.

Учасники акції заявили також про створення у Харкові Штабу спротиву капітуляції, до складу якого увійшли представники ветеранської спільноти, волонтерських організацій та патріотичних рухів.

Акція тривала близько години та пройшла без сутичок. Як повідомив журналістам представник пресслужби Національної поліції в області, громадський порядок охороняли 30 поліцейських.

Як раніше повідомляв ХарківTimes, акція протесту “Ні капітуляції!” проти узгодження “формули Штайнмайера” пройшла 2 жовтня в центрі Харкова на площі Свободи біля намету “Все для перемоги”.