У Слобідському районі через ремонт підстанцій понад 100 будинків залишилися без газу

Фото: ПАО "Харьковгоргаз"

Сьогодні, 23 вересня, через ремонт трьох газорегуляторних пунктів у Слобідському районі міста сталося “падіння тиску до повного припинення газопостачання в житлових будинках”.

Про це Харків Times стало відомо з повідомлення Регіональної газової компанії “Харківміськгаз”.

Згідно з наведеними адресами, в основному без газу залишилися мешканці багатоквартирних будинків по проспектах Героїв Сталінграду, Льва Ландау, Генерала Григоренка, вулицях Ньютона, Танкопія та Садово-парковій, Садовому проїзду й Жасминовому бульвару.

“Для оперативного відновлення просимо мешканців надати доступ у приміщення для обстеження внутрішньобудинкової системи газопостачання й проведення контрольного опресовування відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання”, – йдеться у повідомленні компанії.

“Харківміськгаз” запевняє, що ведуться роботи по відновленню газопостачання відключених будинків і приносить вибачення “за тимчасові незручності”.

Як повідомляв Харків Times, 21 травня у зв’язку із проведенням робіт по заміні ділянки газопроводу низького тиску в Новобаварському районі було припинено газопостачання великої кількості житлових будинків. Щоправда, тоді “Харківміськгаз” попереджав мешканців заздалегідь.