В Ізюмі перевстановили пам’ятний знак на честь нагородження міста

Пам’ятний знак на честь нагородження райцентру Ізюм радянським орденом Вітчизняної війни I ступеня знову встановили на горі Крем’янець, де розташовані “більшість пам’яток Другої світової війни”.

Про це Харків Times стало відомо з повідомлення Ізюмської міської ради.

До 2016 року пам’ятний знак знаходився на Центральній площі міста, однак під час її реконструкції з’ясувалося, що фундамент і плитка під цією конструкцією з часом почали просідати й загрожували обвалом. Знак вирішено було прибрати, його перевезли на територію комунального підприємства “Благоустрій м.Ізюм”, де він і перебував протягом трьох років.

“Підтримуючи звернення ветеранських організацій міста та враховуючи велику історичну цінність для ізюмчан, міська влада вирішила перенести його на гору Крем’янець, де знаходиться більшість пам’яток Другої світової війни”, – повідомили у міськраді.

Господарське ставлення до пам’яток взагалі характерно для Ізюма. Так, наприклад, пам’ятник Леніну, прибраний у ході декомунізації з площі, що носить тепер ім’я Джона Леннона, влада Ізюму намагається продати через ProZorro за 522 500 гривень.

Як повідомляв Харків Times, у березні Служба безпеки України та Український державний центр радіочастот припинили незаконну безліцензійну діяльність радіостанції без позивних, яка поширювала російську поп-музику й шансон у райцентрі Ізюм.