У Харкові починається осіння вакцинація домашніх тварин від сказу

Фото: www.zoovet.ru

Планова вакцинація домашніх тварин проти сказу розпочнеться 23 вересня в Харкові.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

На території 66 дільниць КП “Жилкомсервіс” визначені місця для проведення процедури. Також на під’їздах житлових будинків за три-чотири дні до початку вакцинації будуть розміщені оголошення про дату, місце і час її проведення.

У випадку відсутності оголошень, власники домашніх тварин можуть звернутися за інформацією за телефонами: (057) 760-72-93, (0572) 52-51-00, (0572) 52-41-55, (057) 775 -33-10.

Власники домашніх тварин, які проживають у будинках ОСББ, ЖБК, відомчих будинках і гуртожитках, можуть звертатися за інформацією до найближчої дільниці КП “Жилкомсервіс” або за телефоном: (057) 760-72-28.

Вакцинація тварин проводиться безкоштовно. Вартість довідки – 5 грн. З графіком проведення вакцинації по всіх районах міста Харкова можна ознайомитися тут.

Довідка. Сказ – небезпечне зоонозне захворювання як для людей, так і для тварин. Воно невиліковне, але його можна уникнути. Єдиний надійний спосіб захисту – це регулярна своєчасна профілактична вакцинація домашніх тварин. Щоб не наражати своє життя і життя своїх близьких на небезпеку, слід своєчасно захистити своїх улюбленців від цього небезпечного захворювання.

Як повідомляв Харків Times, сказ виявлено у домашнього кота, який проживав по вул. Західній в Основ’янському районі. Кіт не був щеплений. Під час лікування вдома кіт вкусив господиню, після чого жінка звернулася по допомогу в лікарню №17. Також з хворим котом контактував чоловік потерпілої.

Бездомне кошеня, яке хворіє на сказ, 7 серпня вкусило жительку Київського району.