На Харківщині двох депутатів засудили до штрафу за адмінкорупцію

Фото: topor.od.ua

Суд погодив 27 протоколів про адміністративні порушення, пов’язані з корупцією, стосовно двох депутатів різних рівнів.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

“Обидва посадовці не повідомили НАЗК про суттєві зміни в майновому стані у передбачені законом терміни (ч. 2 ст. 172-6 КУпАП)”, – йдеться у повідомленні.

Так, 62-річний депутат обласної ради протягом липня-жовтня 2018 року набув у власність дев’ять земельних ділянок загальною вартістю понад 1 млн. грн. Відповідно до вимог законодавства чоловік мав повідомити про майнові зміни у десятиденний термін, проте він цього не зробив.

Постановою Київського районного суду м. Харкова його визнали винним у порушенні вимог фінансового контролю та засудили до штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3,4 тис. грн.).

Також до відповідальності притягнули 65-річну жінку-депутата однієї з районних рад Харківщини. Вона так само не повідомила НАЗК про земельні ділянки, які набула у власність протягом лютого-травня 2018 року. В цьому випадку йдеться про 18 земельних ділянок загальною вартістю більше 2 млн. грн.

Постановою Шевченківського районного суду області на неї наклали стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5,1 тис. грн.)

Наразі обидві постанови суду набули чинності.