Смертельна ДТП у Харкові: Дронов поїхав відбувати строк

Фото: www.ukrinform.ru

Геннадій Дронов, засуджений до 10 років ув’язнення у справі про смертельне ДТП на Сумській, етапований до колонії на Полтавщині.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Укрінформу, що посилається на адвоката Дронова Сергія Перепелицю.

“Геннадій Дронов дійсно етапований до Крюковської виправної колонії №29 на Полтавщині”, – зазначив Перпелиця.

За його словами, Дронов етапований 28 серпня: “Він тримається спокйіно, сподівається на краще”.

“Незабаром ми подамо касаційну скаргу до Верховного суду України”, – додав Перепелиця. За його словами, вирок Київського райсуду Харкова та рішення Харківського апеляційного суду треба переглянути: “Зокрема, не встановлена черговість подій ДТП та суть правопорушень”.

Щодо етапування до колонії засудженої до 10 років ув’язнення у справі про ДТП на Сумській Олени Зайцевої, то, пояснили у Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання покарань, це питання “на узгодженні”.

Як повідомляв Харків Times,аварія сталася 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова у центрі Харкова. Як встановили слідчі, Олена Зайцева за кермом Lexus рухалася вгору вулицею Сумською та проігнорувала червоний сигнал світлофора. У той же час автомобіль Volkswagen Touareg, за кермом якого перебував Геннадій Дронов, почав рух на жовтий з боку Бурсацького спуску й на перехресті в’їхав у машину дівчини. Lexus Зайцевої вилетів на тротуар та збив людей, які стояли там.

П’ятеро людей у віці від 19 до 46 років загинули на місці. Шестеро – отримали травми різної тяжкості, одна 24-річна потерпіла пізніше померла у лікарні. В ході слухання справи Зайцева вину визнала, Дронов – не визнав. Звинувачення просило для обох обвинувачених максимальний термін ув’язнення, установлений відповідною статтею – 10 років.

26 лютого Київський райсуд Харкова засудив Олену Зайцеву та Геннадія Дронова до 10 років позбавлення волі. Суд також заборонив їм керувати транспортними засобами протягом 3 років і задовольнив в повному обсязі цивільні позови потерпілих.

Харківський апеляційний суд 14 серпня залишив без зміни вирок суду першої інстанції у вигляді 10 років позбавлення волі для учасників смертельного ДТП на вулиці Сумській Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.