На вулиці Тобольській запровадять односторонній рух

Фото: city.kharkov.ua

Односторонній рух транспорту по вул. Тобольській, з боку вул. Єсеніна до пр. Науки, буде введений на початку вересня. Про це повідомив начальник управління транспортної інфраструктури та організації дорожнього руху Департаменту інфраструктури Костянтин Туренко.

Про це ХарківTimes дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

Туренко зазначив, що з таким проханням до Харківського міського голови Геннадія Кернеса на особистому прийомі звернулися мешканці мікрорайону, які скаржилися на затори по вул. Тобольській.

“З огляду на геометрію проїжджої частини вулиці Тобольської і прилеглих вулиць Єсеніна та Олександри Бєлової, було ухвалене рішення про організацію одностороннього руху. Це дозволить розвантажити цей мікрорайон, уникнувши зустрічних транспортних потоків, що виключає виникнення заторів руху транспорту”, – сказав Туренко.

Він додав, що нова схема організації дорожнього руху по вул. Тобольській вже узгоджена з Нацполіцією. Зараз там встановлюють відповідні дорожні знаки, і після того, як роботи завершать, рух транспорту здійснюватиметься тільки в один бік.

Туренко нагадав, що таким же чином вчинили на вул. Професорській, що дозволило там упорядкувати транспортні потоки і усунути затори.