Харківські співробітники СБУ викрили схованку з мінами на Луганщині (фото)

Фото: Пресцентр СБ України

СБУ Харківської області виявила на Луганщині схрон з військовими засобами ураження.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення начальника пресцентру СБУ в Харківській області Владислава Абдули на сторінці у Facebook.

У межах здійснення заходів із протидії незаконному обігу зброї співробітники Управління Служби безпеки України в Харківській області виявили на Луганщині схованку з військовими засобами ураження.

На території покинутого приватного домоволодіння у Новоайдарському районі оперативники спецслужби знайшли великий арсенал зі зброєю.

Під час санкціонованих слідчих дій правоохоронці вилучили зі схрону 16 мінометних мін ОФ-36 калібру 120 мм, що заборонені Мінськими угодами, 11 ручних протитанкових гранатометів РПГ-22,

3 ручних кумулятивних гранати РКГ-37, 66 гранат ВОГ-17 до автоматичного гранатомета, протипіхотну направлену міну МОН-50, 44 гранати Ф-1 та РГД-5, 12 ящиків з набоями різного калібру, заряди до мін, підривачі та саморобні вибухові пристрої.

Фото: Пресцентр СБ України

За попередньою інформацію, схрон був облаштований учасниками незаконних збройних формувань для вчинення терористичних актів на підконтрольній українській владі території.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.

Фото: Пресцентр СБ України

Заходи з вилучення військових засобів ураження здійснювалися спільно з Нацполіцією Луганської області під процесуальним керівництвом прокуратури.