Харківська гімнастка стала призером ХV Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Харківська гімнастка Анастасія Мотак завоювала срібну медаль на ХV Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який завершився в Баку (Азербайджан).

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

Харків’янка завоювала друге місце в опорному стрибку. Юна гімнастка отримала від суддів 14,016 бала і стала віце-чемпіоном олімпійського фестивалю.

Зазначимо, Україну в Баку представляли 68 спортсменів. Юні атлети виступили у велоспорті, волейболі, дзюдо, спортивній боротьбі, легкій атлетиці, плаванні та спортивній гімнастиці. Всього збірна України виграла 25 нагород (8 золотих, 7 срібних, 10 бронзових) і посіла шосте місце в загальнокомандному заліку. В Європейському юнацькому олімпійському фестивалі брали участь юні спортсмени з 48 країн.

Як повідомляв ХарківTimes,  харків’янин Владислав Орлов вийшов до півфіналу турніру ITF у Таїланді.