Троє невідомих підпалили траву у харківському гольфклубі (фото)

Фото: Sapronov Yuri / Facebook

Увечері 27 липня, між 18:30 та 19:00 троє невідомих підпалили траву із зовнішнього боку огорожі гольфклубу Superior Golf Club. Вогонь перекинувся на бік гольф-поля, вигоріло близько 1,5 тис. кв. метрів трави всередині гольфклубу, іззовні – близько 4 тисяч.

Про це розповів Харків Times власник Superior Golf Club Юрій Сапронов.

За його словами, ігрові зони, на щастя, пошкоджені не були.

“Співробітники та охорона гольфклубу гасили брезентом, й досить швидко – хвилин за 10 після нашого виклику – приїхали дві пожежні машини. Без них би не впоралися. Пожежники виробили воду, яка була в них у цистернах, і кілька разів заправлялися в нас з озера, ми відкривали великі ворота з боку окружної для їх заїзду на територію поля”, – розповів Сапронов.

Він підкреслив, що підпал проводився одночасно з трьох сторін – уздовж окружної та з боку лісу. Співробітники бачили трьох молодиків, які тікали, проте не змогли їх зловити.

За словами Сапронова, в цьому році це вже другий підпал. Сенсу звертатися до поліції він не бачить.

“Ми бачили паліїв. Ми їх не встигли піймати: втекли. Як їх буде шукати поліція? Поліцію шкода – глухар буде, а відволікатися будуть. Нехай важливішими злочинами займаються”, – сказав власник гольфклубу.

На своїй сторінці у Facebook, відповідаючи на питання “навіщо вони палять ?!”, Юрій Сапронов написав: “Класова ненависть, 100%”.

“Я покличу харків’ян 23 серпня, на День міста. Як завжди. Прийде тисяч 5 осіб, і будуть гуляти й лежати на траві на всіх 70 га. Як завжди. Їсти бутерброди, смажити шашлик, бігати босоніж по траві з дітьми”, – говорить Сапронов. І нагадує про те, що Superior Golf Club поглинає за рік 144 тис. кубометрів вуглекислого газу, пов’язує 3,6 тис. тонн пилу, а киснем, що виробляються полями гольфклубу, дихає 18 тисяч осіб.

Як повідомляв Харків Times, у Руській Лозовій рятувальники шість годин гасили пожежу на повстяному підприємстві.