Вкрав мільйон: сільський голова попався на крадіжці коштів з ремонту автошляхів

Фото: kharkivoda.gov.ua

На Харківщині СБУ викрила розкрадання бюджетних коштів під час ремонту автошляхів.

Про це Харків Times дізнався із повідомлення начальника пресцентра Управління СБ України в Харківській області Владислава Абдули.

Співробітники Служби безпеки України у межах боротьби з системною корупцією викрили розкрадання бюджетних коштів під час ремонту автомобільних доріг на території Харківської області.

Оперативники спецслужби встановили, що голова одного з селищ міського типу у змові з директором комерційного дорожньо-будівельного підприємства систематично привласнювали бюджетні кошти, виділені на поточний та капітальний ремонт місцевих автошляхів.

Фігуранти провадження вносили до офіційних документів завідомо неправдиві дані щодо обсягів виконаних робіт, а також виду та вартості використаних будівельних матеріалів. Отримані з бюджету безготівкові кошти посадовці незаконно переводили у готівку та привласнювали їх.

За інформацією СБУ, загальна сума нанесеної зловмисниками матеріальної шкоди державі становить близько одного мільйона гривень.

У межах розпочатого кримінального провадження селищному голові та керівнику комерційної структури повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст.ст. 191, 366 та 358 Кримінального кодексу України.

Операція з викриття та блокування протиправної діяльності відбувалась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області.

Нагадаємо, раніше співробітники СБУ викрили керівників одного із комунальних підприємств Харкова на системних зловживаннях під час ремонту автомобільних шляхів.

Як повідомляв ХарківTimes, правоохоронці затримали зловмисників у середмісті Харкова під час отримання грошей за чергову партію «списаного» асфальтобетону.