Захист обвинувачених у справі про теракт біля Палацу Спорту подав апеляційні скарги

Фото: открытые источники

Харківський апеляційний суд відкрив апеляційне провадження за апеляційними скаргами обвинувачених у справі про терористичний акт біля Палацу Спорту Сергія Башликова, Віктора Тетюцького і його захисника – адвоката Дмитра Тихоненкова на ухвалу суду першої інстанції про відмову  змінити запобіжні заходи.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення суду.

Також апеляційний суд відкрив провадження за апеляційною скаргою обвинуваченого Віктора Тетюцького на ухвалу районного суду про відмову в роз’ясненні судового рішення.

Головуючий у справі – суддя Сергій Шабельніков, судді колегії – Ігор Савченко, Олександр Курило.

Дату апеляційного розгляду даного провадження ще не призначено.

Як повідомляв Харків Times, 22 лютого 2015 року поблизу Палацу спорту в Харкові під час формування колони для проведення ходи з нагоди річниці перемоги Революції гідності стався вибух. Внаслідок теракту загинули один з координаторів харківського Євромайдану Ігор Толмачов та підполковник міліції Вадим Рибальченко, були поранені 11 осіб. 23 лютого в лікарні померли від ран 15-річний Данило Дідик і 18-річний студент Микола Мельничук.

26 лютого 2015 року співробітники Служби безпеки України затримали за підозрою в скоєнні теракту жителів області Володимира Дворнікова, Сергія Башликова та Віктора Тетюцького. Всім трьом оголошено підозру за ч. 3 ст. 258 (терористичний акт) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу. 22 квітня 2015 року обвинувальний акт було направлено до Фрунзенського райсуду Харкова.

22 лютого 2017 року прокурор Харківської області Юрій Данильченко заявив, що обвинувачені та їх захисники використовують всі можливості, щоб затягнути судовий процес. Він також зазначив, що “судовий процес завершено на 90%”.

21 квітня 2017 року суд вирішив не продовжувати слухання у справі після зміни в складі колегії суддів, а почати розглядати її заново, оскільки на цьому наполягав один з обвинувачених.