В Харкові засудили шахрая за продаж орендованої “Славути”

Фото: sputnik-abkhazia.info

Жовтневий районний суд м. Харкова визнав винним та виніс вирок 34-річному чоловіку, який продав орендовану автівку.

Як дізнався Харків Times з повідомлення прес-служби прокуратури області, зловмисника визнали винним у шахрайстві, грабежах та крадіжці (ч. 2 ст.190, ч. 2 ст. 186, ч.2 ст. 185 КК України). Його засудили до п’яти років та трьох місяців позбавлення волі.

Під час судового розслідування було встановлено, що у березні 2016 року засуджений орендував автомобіль «Славута». Вже за два тижні користування транспортним засобом злодій вирішив збагатитися за рахунок чужого майна. Він продав орендовану машину знайомому за 18 тис. грн.

Шахрай, звичайно, приховав від покупця те, що машина йому не належить, й погодився брати кошти на виплат. Після погашення всієї суму обіцяв переоформити документи.

За передплату в сумі 3 тис. грн. він передав автівку покупцеві. Однак незабаром аферист зателефонував новому «власнику» машини й сказав, шо йому терміново потрібні гроші. Чоловік передав зловмиснику ще 10 тис. грн. і вони разом поїхали нібито оформлювати документи на авто.

Дорогою засуджений під надуманим приводом виманив товариша з машини, а сам користуючись нагодою сів за кермо та поїхав з місця події разом з грошима.

Як з’ясувалося під час слідства, протягом грудня 2016-січня 2017 рр. злочинець вчинив також два грабежі та одну крадіжку.

Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Як повідомляв Харків Times, в Харкові піде під суд будівельник-шахрай, що брав передплату та зникав.