Харківські синхроністки отримали ліцензію на Олімпіаду в Токіо

Фото: kharkivoda.gov.ua

Збірна України з синхронного плавання повернулася додому після тріумфу на чемпіонаті світу.

Про це Харків Times дізнався із повідомлення прес-служби обладміністрації.

Харківських спортсменок, з яких повністю складається команда, зустрічав у аеропорту заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Він привітав дівчат з результатом, який вони показали на чемпіонаті світу – 2019 з водних видів спорту. Анатолій Бабічев зазначив, що голова ХОДА Юлія Світлична завжди підтримує спортсменок і опікується розвитком спорту в регіоні.

Фото: kharkivoda.gov.ua

«Сьогодні дуже радісна подія. Ми зустрічаємо збірну України з синхронного плавання, у складі якої – лише харків’янки. Наші дівчата завжди показують дуже гарні результати. Цього разу з чемпіонату світу, який проходив у Південній Кореї, вони привезли шість комплектів медалей: один золотий і п’ять бронзових. Фантастичний виступ і фантастичний результат», – наголосив Анатолій Бабічев.

Він також зазначив, що після виступу на чемпіонаті світу спортсменки отримали ще одну ліцензію на ХХХІІ Олімпійські ігри в Токіо – 2020.

«Боротьба була важка. Ми трохи відпочинемо і з вересня почнемо готуватися до Олімпіади», – сказала тренерка збірної Валерія Меженіна.

Як повідомляв ХарківTimes, харків’янки вп’яте зійшли на п’єдестал чемпіонату світу в Кореї. На рахунку збірної України з синхронного плавання, яка складається виключно з харків’янок, золота та п’ять бронзових медалей чемпіонату світу з водних видів спорту, який проходить у Кореї.