Харків’яни вибороли вісім нагород на чемпионаті України з важкої атлетики

Харківські важкоатлети вибороли дві золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі на чемпіонаті України, який відбувся в місті Городок Хмельницької області з 15 по 19 липня.

Про це повідомляє ХарківTimes з посиланням на прес-службу ХОДА.

У змаганнях серед жінок харків’янка Ірина Деха впевнено перемогла в ваговій категорії до 76 кг та встановила три рекорди України серед жінок: 103 кг – у ривку, 123 кг – у поштовху та 226 кг – у сумі двоборства.

Також чемпіонкою України у вазі до 55 кг стала Каміла Конотоп. У сумі двоборства вона підняла вагу 184 кг: 86 кг – у ривку та 98 кг – у поштовху.

Срібну медаль у змаганнях серед жінок завоювала Світлана Самуляк (вагова категорія – до 49 кг), яка у сумі двоборства підняла 144 кг (68 кг+76 кг). Також Світлана встановила рекорди України в ривку серед спортсменок до 17 років та до 20 років.

Бронзовими призерками стали: Марія Гангур (вагова категорія – до 59 кг) – 170 кг і Анастасія Власенко (вагова категорія – понад 87 кг) – 196 кг.

У змаганнях серед чоловіків Ігор Конотоп здобув срібну медаль у ваговій категорії до 81 кг. У сумі двоборства він підняв 311 кг: 140 кг – у ривку та 171 кг – у поштовху.

Бронзові нагороди вибороли: Олександр Лавриненко (вагова категорія – до 67 кг) – 252 кг, Антон Марущак (вагова категорія – до 73 кг) – 280 кг.

Цей чемпіонат став одним з етапів підготовки та формування національної збірної України до чемпіонату світу, який з 18 по 27 вересня цього року відбудеться у Таїланді.

Як повідомляв ХарківTimes харків’янка встановила 3 рекорди України на чемпіонаті з важкої атлетики.