На Харківщині у спостерігача вкрали відеореєстратор

Поліція повідомила оперативну інформацію щодо звернень громадян про порушення виборчого законодавства станом на 14:00.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

На даний час в органах поліції Харківської області зареєстровано 53 повідомлення. Вказані факти внесені до Журналів єдиного обліку заяв і повідомлень територіальних відділів поліції. Проводяться перевірки.

Поліцією зареєстровано: 5 повідомлень про порушення у списках виборців; 28 – проведення незаконної агітації; 4 – псування бюлетенів; 16 – інші повідомлення.

Так, до Московського ВП надійшло повідомлення про те, що на вулиці Гвардійців Широнінців на виборчій дільниці у школі чоловік розірвав бюлетень. Відносно порушника складено адміністративний протокол за ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У Куп’янському районі біля виборчої дільниці громадяни виявили підозрілу сумку.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Куп’янського відділу поліції та фахівці вибухотехнічного управління харківської поліції. Огляд виявленого предмету правоохоронці провели на місці, з урахуванням безпеки оточуючих. Жодних вибухових речовин вони не виявили. Евакуація громадян не проводилася. Робота виборчої дільниці не зупинялася. Згодом з’явився і сам власник сумки.

До Балаклійського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік вихопив у спостерігача виборчої дільниці відеореєстратор та втік у невідомому напрямку. На місці працює слідчо-оперативна група.

Інформацію внесено до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як повідомляв Харків Times, станом на 12.00 в органах поліції Харківської області зареєстровано 20 повідомлень про порушення виборчого законодавства. На ХТЗ дівчина порвала бюлетень, бо не зрозуміла члена ДВК.

У Харкові активістка зафіксувала можливий підкуп виборців

У Харкові п’яний порвав бюлетень.