Травмований під час служби поліцейський підозрює колег у саботажі його справи – ЗМІ

Фото: policecontrol.com.ua

Харківський поліцейський зазнав тілесних ушкоджень від злочинців, але у поліції так і не передали його справу до суду, а злочинці на волі та погрожують потерпілому й свідкам.

Про це Харків Times дізнався із повідомлення Police Control Ukraine.

Як повідомляє Police Control Ukraine, поліцейський Сергій Чепурний під час служби зазнав травмування ноги, але злочинці, які напали на нього, перебувають на волі, колеги намагаються «зам‘яти» справу, медична експертиза не призначається, 14 місяців справа не передається до суду. Крім цього, нібито свідкам справи і самому Чепурному надходять погрози фізичного насилля з боку злочинців.

Інцидент стався ще 9 травня 2018 року під Харковом.

Проїжджаючи на службовому автомобілі у с. Лук’янці майори поліції Чепурний та Пуляєв побачили, що на відстані 50-80 метрів від них на проїжджу частину дороги вибігли 10-15 чоловік та, зупинивши автомобіль Porsche Cayenne, почали стукати по ньому руками та ногами.

Поліцейські вирішили припинити правопорушення, зупинилися, вийшли з авто.

«Зловмисники з явними ознаками алкогольного сп’яніння, відреагували агресивно, нецензурною лайкою у бік працівника поліції, та розпочали бійку, штовхали та хватали за одяг. Потім один з чоловіків вдарив рукою декілька разів у груди майора поліції Чепурного С.О. та почав тікати», – йдеться у повідомленні.

Поліцейський намагався затримати зловмисника, але отримав удар ногою в праве коліно. Біль у коліні не дозволила йому одягти кайданки на злочинця. У цей час його колегу майора Пуляєва утримували інші зловмисники. Коли ж він вирвався, то допоміг Чепурному добратися до службового авто й повідомити про подію у відділок.

В цей час невідомий чоловік, який раніше вдарив Чепурного, підійшовши до службового автомобілю, наніс удар по дверцятах, які боляче вдарили поліцейського по вже травмованій правій нозі.

Майору Пуляєву вдалося відтіснити злочинця й викликати швидку медичну допомогу.

Фото: policecontrol.com.ua

У результаті протиправних дій Чепурний отримав тілесні ушкодження, в нього було зірвано спеціальний жетон 0082469, який зник, та пошкоджено однострій.

Швидка медична допомога госпіталізувала поліцейського до Харківської обласної клінічної травматологічної лікарні, де йому було накладено гіпс на пошкоджену ногу та відкрито довідку про тимчасову непрацездатність.

Поліцейському поставили діагноз: забій, гематома правої гомілки, пошкодження колінного правого суглобу.

Було заведено кримінальну справу на осіб, які вчинили напад на поліцейського, зібрано матеріал, опитані свідки події. Останні матеріали справи датуються липнем місяцем 2018 року.

Поліцейський переніс операцію на колінному суглобі та близько шести місяців знаходився на лікуванні, вартість лікування була оплачена його батьками. На разі йому доводиться пересуватися з палицею.

Злочинець, який травмував поліцейського, намагався владнати із ним справу грошима, але потерпілий відмовився. У той же час, через те, що справа по травмуванні під час служби не просувається, родичі потерпілого підозрюють, що злочинець таки відкупився.

Адже на сьогодні пройшло уже 14 місяців, як справа не передається до суду, злочинці перебувають на свободі, медична експертиза не призначається. Нібито свідкам справи та поліцейському Чепурному надходять погрози фізичного насилля з боку злочинців.

Фото: policecontrol.com.ua

Родичі поліцейського обурені: «Поліцейський не взмозі відстояти свої права. Комісія із «управління» вказала, що С.О. Чепурний знехтував особистою безпекою. Треба було застосовувати табельну зброю? Тобто стріляти у натовп людей, щоб влучити у нападників. От тоді він би точно сів за грати, а деякі ЗМІ та суспільна думка знову би підкріпили стереотипи на кшталт «поліцейське свавілля». Ось така плата від «колег» за врятоване здоров’я потерпілого, над яким натовп чинив розправу».

Як повідомляв ХарківTsmes, у травні харківські лікарі боролися за життя пораненого 6 травня на проспекті Перемоги командира штурмового взводу батальйону поліції особливого призначення Євгена Лободи. Поліцейському 10 травня зробили третю операцію.