Світоліна завершила виступи на Віблдонському турнірі

Фото: tennisua.org

Харківська тенісистка Еліна Світоліна не змогла вийти у фінал Віблдонського турніру.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Тенісного порталу України.

У півфіналі Світоліна, посіяна під 8 номером, за 1 годину 12 хвилин програла сьомій ракетці турніру румунці Сімоне Халеп: 1-6 3-6.

Перші два гейми зустрічі тривали 20 хвилин і були найбільш наполегливими у всій зустрічі.

“Перші гейми були дуже напруженими, я не використовувала свої шанси. І це засмучує, тому що, виходячи на корт, ти хочеш зіграти добре, справити враження, що ти готова до бою. Не скажу, що втрачені можливості в перших геймах стали ключовими, але я упустила можливість добре почати матч “, – сказала Світоліна на післяматчевій прес-конференції.

“Мені важко сказати, чи була причиною відсутність у мене такого досвіду, або щось ще, але Халеп зіграла неймовірно сьогодні. Вона відмінно рухалася, ідеально била по м’ячу. Звичайно ж, в якійсь мірі вплинуло і те, що я приймала невірні рішення в ключові моменти. Думаю, що у мене був шанс на початку матчу і в другому сеті. За рахунку 3-3 я повинна була зіграти краще. Можливо, я зробила занадто багато невимушених помилок під час цього гейму. Замість цього я повинна була бути більш активною на корті та знаходити в собі впевненість “, – сказала вона. – “Я повинна була грати більш агресивно і більше ризикувати. Звичайно, я засмучена, але з огляду на обставини, якби хтось пару тижнів назад сказав мені, що я дійду на Вімблдоні до півфіналу, не думаю, що я поставилася б до цих слів серйозно. Так що з цього турніру можна буде отримати багато позитивних моментів і багато уроків”.

Як повідомляв ХарківTimes, перша “ракетка” України Еліна Світоліна (№8 WTA) перемогла 9 липня Кароліну Мухову з Чехії (68) в 1/4 фіналу Вімблдонського тенісного турніру із призовим фондом 15 млн 477 тис фунтів.

Раніше ніхто з українців не досягав навіть чвертьфінальної стадії цього турніру.