Пілота, який катапультувався з падаючого Л-39, госпіталізували

Курсант-третьокурсник, який 2 липня, приблизно о 16:00, під час навчального польоту в Чугуївському районі катапультувався з падаючого реактивного літака Л-39, госпіталізований у військовий госпіталь, що на вулиці Культури в центральній частині Харкова.

Про це розповів представник інформагентства “АрмiяInform” майор Віталій Саранцев, повідомляє Харків Times з посиланням на Укрінформ.

“Пілот – курсант 3 курсу Харківського національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба – госпіталізований у Військово-медичний клінічний центр Північного регіону (Харків). Він у стресовому стані, але не в реанімації, а в палаті, під наглядом лікарів. Пілот контактний, спілкується , але ще не може розповідати про пережите. Фізично пілот не постраждав “, – зазначив Віталій Саранцев.

Як повідомляв Харків Times, сьогодні, 2 липня, під час самостійного навчально-тренувального польоту курсанта Харківського національного університету Повітряних Сил на літаку Л-39 виникла нештатна ситуація – він почав падати.

За попередніми даними, падіння літака під управлінням курсанта вищого навчального закладу сталося через відмову двигуна під час учбового польоту.

Керівництво польотів прийняло рішення про катапультування пілота, курсанта третього курсу університету.

Курсант приземлився та самостійно вийшов на зв’язок, повідомивши, що ушкоджень не має, стан здоров’я задовільний. Тепер спеціальна комісія буде з’ясовувати причини аварії. Але, не зважаючи на висновки комісії, доля курсанта уже вирішена, повідомили Харків Times власні джерела в авіаційній спільноті Харкова.