На Харківщині підкупляли виборців морозивом

Фото: Скрин/glavred.info

Поліцейські Харківщини проводять перевірки за фактами порушень виборчого законодавства України.

Про це Харків Times дізнався із повідомлення Відділу комунікації поліції Харківської області.

Відповідні заяви були зафіксовані протягом доби у Первомайському, Слобідському, Балаклійському, Барвінківському та Близнюківському відділах поліції. Всі факти зареєстровані у Журналах єдиного обліку територіальних підрозділів поліції Харківщини.

Як повідомляється, 1 липня слідчим Первомайського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України за фактом безкоштовної роздачі населенню напоїв та морозива від представників кандидата в депутати Верховної Ради України.

Також до Слобідського відділу поліції звернулась харків’янка та повідомила, що на проспекті Гагаріна представники однієї з організацій вчинили конфлікт з волонтерами від партії кандидата в депутати Верховної Ради України.

В інших зверненнях громадяни повідомляли про порушення правил розміщення агітаційних матеріалів. Проводяться відповідні перевірки.

Довідка. З початку передвиборчої кампанії поліцією Харківщини зареєстровано 120 повідомлень про порушення Закону України «Про вибори народних депутатів України», відкрито 6 кримінальних проваджень, складено 2 адміністративні протоколи.