Харківський боксер завоював срібну медаль Європейських ігор

Харківський боксер Микола Буценко став срібним призером Європейських ігор-2019, які 30 червня завершилися в Мінську (Білорусь).

Про це повідомляє Харків Times з посиланням на прес-службу Харківської міськради.

Харків’янин посів друге місце у ваговій категорії до 56 кг за підсумками бою з ірландцем Куртом Уолкером, незважаючи на домінування в другому і третьому раундах.

Нагадаємо, що Європейські ігри проходили з 21 по 30 червня. В ході змагань було розіграно 200 комплектів нагород в 23 дисциплінах. Збірна України завоювала 51 медаль: 16 золотих, 17 срібних і 18 бронзових. У загальнокомандному заліку Україна посіла третє місце, пропустивши вперед РФ і Білорусь.

Як повідомляв ХарківTimes, харківський легкоатлет завоював медаль Європейських ігор.