Захист Дронова знову домігся відкриття справи на експертів по ДТП на Сумській

Фото: София Митина / ХарківTimes

24 червня суддя Київскього районного суду Харкова Валентина Божко скасувала постанову про закриття справи щодо експертів Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Бокаріуса, які проводили комплексну фоноскопічну та судову автотехнічну експертизи по ДТП на Сумській.

Про це повідомляє Харків Times з посиланням на адвоката винуватця смертельного ДТП Генадія Доронова – Сергія Перепилицю.

“Черговий раз судом скасовано постанову слідчого про закриття кримінального провадження щодо висновків експертиз проведених в ХНДІСЕ ім. Бокаріуса.”, – написав Сергій Перепилиця на своїй сторінці у Facebook та додав фото постанови.

Фото: Сергій Перепилиця/Facebook

Як повідомляв раніше Харків Times слідчі закрили справу щодо експертів Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Бокаріуса, які проводили комплексну фоноскопічну та судову автотехнічну експертизи резонансної ДТП на вулиці Сумській.

Аварія сталася 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова у центрі Харкова. Як встановили слідчі, Олена Зайцева за кермом Lexus рухалася вгору вулицею Сумською та проігнорувала червоний сигнал світлофора. У той же час автомобіль Volkswagen Touareg, за кермом якого перебував Геннадій Дронов, почав рух на жовтий з боку Бурсацького спуску й на перехресті в’їхав у машину дівчини. Lexus Зайцевої вилетів на тротуар та збив людей, які стояли там.

П’ятеро людей у віці від 19 до 46 років загинули на місці. Шестеро – отримали травми різної тяжкості, одна 24-річна потерпіла пізніше померла у лікарні. В ході слухання справи Зайцева вину визнала, Дронов – не визнав. Звинувачення просило для обох обвинувачених максимальний термін ув’язнення, установлений відповідною статтею – 10 років.

26 лютого Київський райсуд Харкова засудив Олену Зайцеву та Геннадія Дронова до 10 років позбавлення волі. Суд також заборонив їм керувати транспортними засобами протягом 3 років і задовольнив в повному обсязі цивільні позови потерпілих.

14 травня в провадження Харківського апеляційного суду надійшла кримінальна справа за обвинуваченням Олени Зайцевої та Генадія Дронова за фактом дорожньо-транспортної пригоди 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської з провулком Мечнікова.

Розгляд скарги на вирок Зайцевої та Дронова призначений на 14 серпня.

Захист Геннадія Дронова направив до суду уточнену апеляцію на вирок, суд відкрив апеляційне провадження за нею.