«Шкільний» збоченець сяде вдруге

Фото: topnews.odessa.ua

Вироком Комінтернівського районного суду м. Харкова 55-річного чоловіка визнали винним у розбещенні неповнолітніх (ч. 1 ст. 156 КК України).

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служба прокуратури Харківської області.

Як розповів заступник керівника Харківської місцевої прокуратури № 5 Дмитро Казак, чоловіка засудили до 4 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у грудні минулого року засуджений біля однієї з харківських шкіл чіплявся до дітей з непристойними пропозиціями. Лише словами збоченець не обмежився – він демонстрував статевий орган двом дівчаткам віком 14 та 15 років.

Після того, як діти розповіли про подію в школі, один з працівників навчального закладу звернувся із заявою до правоохоронців.

Особу розпусника встановили. Чоловікові оголосили про підозру, однак він тривалий час переховувався, уникаючи слідчих дій. Його затримали на початку травня цього року в м. Лозова.

Слід зазначити, що чоловік уже і мав судимість за розбещення дитини. У 2012 році його засудили за ч. 2 ст. 156 КК України до 5 років за ґратами. Призначене покарання він відбув та у 2017 році звільнився з місць позбавлення волі.

Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Як повідомляв Харків Times, судять 55-річного збоченця, що чіплявся до школярок.