На вулиці Харківських Дивізій на три дні заборонять рух транспорту

Фото: www.city.kharkov.ua

Рух транспорту по вул. Харківських Дивізій, в районі в’їзду/виїзду на розворотне коло тролейбусів “Парк “Зустріч” буде заборонений з 9:00 до 21:00 25 червня.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

“Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов’язано з капітальним ремонтом проїжджої частини”, – йдеться у повідомленні.

Об’їзд закритої ділянки буде організований по вул. Садовопарковій і бул. Жасминовому.

Також рух буде заборонений з 9:00 до 21:00 26 червня по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від вул. Садовопаркової до вул. Танкопія при русі в бік пр. Московського. На цей час двосторонній рух транспорту буде організований смугою зустрічного напрямку.

Рух також буде заборонений з 9:00 до 21:00 27 червня по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від вул. Танкопія до вул. Садовопаркової при русі в бік пр. Героїв Сталінграда. У зв’язку з цим, двосторонній рух транспорту буде організований смугою зустрічного напрямку.

З 9:00 до 21:00 26 і 27 червня автобуси №227е, 267е об’їжджатимуть зазначені ділянки наступним чином:

при русі в бік пр. Московського: – перехрестя вул. Харківських Дивізій та вул. Садовопаркової – вул. Садовопаркова – бул. Жасминовий – вул. Харківських Дивізій і далі за маршрутом;

при русі в бік пр. Героїв Сталінграда: – вул. Харківських Дивізій – бул. Жасминовий – перехрестя вул. Садовопаркової та вул. Харківських Дивізій.

Крім того, з 9:00 до 21:00 25 червня буде заборонений рух тролейбусів по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від пр. Героїв Сталінграда до пр. Московського.

Рух тролейбуса №13 буде організований наступним чином: розворотне коло “Ст. м. “Захисників України” – вул. Броненосця “Потьомкін” – пр. Московський – бул. Богдана Хмельницького – пр. Олександрівський – пр. Героїв Сталінграда – пр. Льва Ландау – пр. Московський – вул. Броненосця “Потьомкін” – розворотне коло “Ст. м. “Захисників України”.

З 9:00 до 21:00 26 червня буде заборонений рух тролейбусів по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від пр. Героїв Сталінграда до пр. Московського при русі в бік пр. Московського.

У зв’язку з цим рух тролейбуса №13 буде організований наступним чином: розворотне коло “Ст. м. “Захисників України” – вул. Броненосця “Потьомкін” – пр. Московський – вул. Харківських Дивізій – пр. Героїв Сталінграда – пр. Льва Ландау – пр. Московський – вул. Броненосця “Потьомкін” – розворотне коло “Ст. м. “Захисників України”.

З 9:00 до 21:00 27 червня буде заборонений рух тролейбусів по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від пр. Героїв Сталінграда до пр. Московського при русі в бік пр. Героїв Сталінграда.

На цей період тролейбус №13 курсуватиме так: розворотне коло “Ст. м. “Захисників України” – вул. Броненосця “Потьомкін” – пр. Московський – пр. Льва Ландау – пр. Героїв Сталінграда – вул. Харківських Дивізій – пр. Московський – вул. Броненосця “Потьомкін” – розворотне коло “Ст. м. “Захисників України”.