У Харкові змагалися дипломати з десяти країн (Фото)

Фото: city.kharkov.ua

У Харкові пройшли змагання з дипломатичного багатоборства.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення міськради.

Другі територіальні змагання з дипломатичного багатоборства серед працівників консульських установ та іноземних представництв пройшли 22 червня в Харкові.

У змаганнях взяли участь команди, які представляли Азербайджан, Албанію, Вірменію, Бразилію, Грузію, Ізраїль, Китай, Словаччину, Туреччину, Францію, місію ОБСЄ в Харкові, Харківську міську раду, а також Молодіжну раду при Харківському міському голові. Учасники турніру змагалися в бадмінтоні, шахах, шашках, нардах, настільному тенісі, стрільбі, дартсі та футбольному більярді.

Фото: city.kharkov.ua

За підсумками змагань, у командному заліку перше місце посіла команда Почесного консульства Туреччини в Харкові на чолі з почесним консулом Володимиром Білим, друге місце – Почесне консульство Словаччини, третє – Молодіжна рада.

Після церемонії нагородження представник команди Почесного консульства Словаччини Дмитро Борщов, який переміг в індивідуальних змаганнях з настільного тенісу і нардів, висловив надію, що цей турнір стане традиційним.

Фото: city.kharkov.ua

«Дуже позитивний захід із великою кількістю видів спорту. Активне спілкування, знайомство з іншими консульствами – це дуже корисно», – підкреслив він.

Заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська також зазначила, що цей турнір допомагає зміцнювати зв’язки між країнами: «Не секрет, що саме в такій, неформальній, обстановці вирішуються різні питання, народжуються ідеї і проекти. Заради цього, можна сказати, ми і придумали ці змагання, адже спорт об’єднує».

Фото: city.kharkov.ua