На площі Свободи випускникам університету імені Кожедуба вручили дипломи (фото)

Фото: kharkivoda.gov.ua

21 червня в Харкові, на площі Свободи відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Привітав офіцерів з успішним завершенням навчання міністр оборони України Степан Полторак.

Про це повідомляє Харків Times з посиланням на прес-службу ХОДА.

Дипломи про завершення навчання отримали майже 400 випускників, 6 з них отримали диплом із золотою медаллю, майже 30 – диплом з відзнакою. У лавах також – майже 40 лейтенантів, батьки яких брали участь у бойових діях в Афганістані, Іраку, на сході нашої країни під час АТО та ООС. А 48 випускників університету мають особистий бойовий досвід, набутий під час участі в антитерористичній операції. Троє з них нагороджені державними нагородами – орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Фото: kharkivoda.gov.ua

Звертаючись до випускників з вітальним словом Степан Полторак зазначив, що університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – найпотужніше військовий навчальний заклад України.

“Я дякую кожному з вас за те, що ви визначилися з пріоритетом у своєму житті, дякую викладачам і батькам наших випускників за те, що виховали патріотичних вмотивованих людей. Перед нами стоїть важке завдання. Адже Збройні Сили України є головним гарантом територіальної цілісності України. Дуже приємно, що Повітряні Сили ЗСУ реформуються і отримують нову техніку та озброєння. Є потужні можливості стосовно повної модернізації літаків, розробок ракет”, – сказав Степан Полторак.

Під час урочистостей випускники і викладачі університету отримали відзнаки Міністерства оборони України та ХОДА.

Фото: kharkivoda.gov.ua
Фото: kharkivoda.gov.ua