ХНУ ім. Каразіна ввійшов до ТОП-500 кращих університетів світу

Фото: ХОДА

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна посідає перше місце серед українських закладів вищої освіти і входить до ТОП-500 кращих університетів світу. Каразінський – на 491 позиції, найвищій у рейтингу у порівнянні з іншими українськими університетами й наразі єдиний з українських вишів, представлений у ТОП-500.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення обладміністрації.

Щорічний звіт міжнародного рейтингу QS World University Rankings-2020 опубліковано 19 червня.

«У рейтингах (зокрема, QS, Times Higher Education та Шанхайський, які складають трійку найвпливовіших і найавторитетніших) оцінюються такі напрями діяльності закладів вищої освіти, як наукова діяльність, підготовка наукових кадрів, міжнародна активність, інноваційна діяльність, освітня діяльність, фінансування навчального процесу та наукових досліджень», – зазначають у прес-службі ХНУ ім.Каразіна.

Довідка. QS World University Rankings – це глобальне дослідження та рейтинг кращих закладів вищої освіти світового значення за показником їхніх досягнень у галузі освіти і науки. Рейтинг розраховано за методикою британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds (QS). Створений у 2004 році Quacquarelli Symonds спільно з британським виданням Times Higher Education, рейтинг QS є одним з найбільш впливових глобальних рейтингів університетів. Входження університету до світового рейтингу QS стало одним з логічних результатів виконання стратегічної програми розвитку й фактом визнання його університетом світового класу.

Як повідомляв Харків Times, два харківських виша увійшли до світового ТОП -1000.

Харківський національний університет ім. Каразіна та Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” потрапили до рейтингу 1000 кращих університетів світу за версією The QS World University Rankings.

Всього до нього увійшли шість українських університетів.