Напередодні скандальної сесії міськради поліція зробила попередження

Фото: hk.npu.gov.ua

Валерій Сокуренко зустрівся з представниками громадських організацій і керівництвом міської ради.

Про це Харків Times дізнався із повідомлення Відділу комунікації поліції Харківської області.

Захід носив превентивний характер та передував засіданню запланованої на 19 червня сесії міськради, повідомляють у поліції.

Начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко і начальник Управління превентивної діяльності Сергій Бірбасов разом з представниками громадськості і керівництвом Харківської міської ради обговорили актуальні питання щодо запобіганню нештатних ситуацій під час пленарного засідання.

Валерій Сокуренко наголосив на неухильному дотриманні публічного порядку та громадської безпеки, недопущенні виникнення конфліктних ситуацій, суворому дотриманні чинного законодавства.

Він також зазначив, що у харківської поліції достатньо сил та засобів для забезпечення публічного порядку і безпеки громадян під час масових заходів, а всі порушники чинного законодавства будуть притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Як повідомляв Харків Times, у середу, 19 червня, на сесії міськради розглянуть питання про повернення проспекту маршала Жукова в Харкові.