У Чернова відповіли НАЗК: приписів не отримували

Фото: Интерфакс-Украина

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов станом на 16 годину 13 червня не отримував ніяких приписів від НАЗК.

Про це Харків Times дізнався із повідомлення прес-служби облради.

Засоби масової інформації поширили повідомлення, що Національне агентство з питань запобігання корупції нібито винесло припис голові Харківської обласної ради Сергію Чернову. Однак, ані Харківська обласна рада не отримувала ніяких офіційних листів чи повідомлень від НАЗК щодо цього питання, Сергій Чернов особисто ніякого припису не отримував.

Харківська обласна рада, з великою повагою ставлячись до Національного агентства з питань запобігання корупції та функцій, які воно виконує, звертається до посадових осіб НАЗК. Якщо їх цікавить результат, а не піар, перш за все, вести спілкування не через засоби масової інформації та мережу Інтернет, а використовуючи ділову переписку та офіційні документи, як це передбачено законодавством України.

P.S. Стосовно піднятого питання.

За період 2016-2018 років від директора Комунального закладу охорони здоров’я “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Забашти Віктора Федоровича до Харківської обласної ради не надходили повідомлення про наявність у закладі конфлікту інтересів. Харківська обласна рада надала до Національного агентства з питань запобігання корупції відповідні пояснення наприкінці минулого року.

З листопада 2018 року конфлікт інтересів у комунальному закладі охорони здоров’я відсутній (Забашту І.В. звільнено за власним бажанням).

Як повідомляв Харків Times, НАЗК винесло припис голові Харківської облради Чернову стосовно директора КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктора Забашти, який не повідомив про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, зумовленого підпорядкуванням йому близької особи (сина), чим порушив вимоги пункту 2 частини першої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції».