“Свобода”, “Нацкорпус” і “Правий сектор” йдуть на вибори до ВР єдиним націоналістичним блоком

Фото: nationalcorps.org

Партії “Національний Корпус”, “Свобода”, “Правий Сектор”, ветеранські та громадські організації ухвалили рішення про участь у позачергових парламентських виборах єдиним націоналістичним блоком з подальшою консолідацією патріотичних об’єднань і організацій.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення ІА «Інтерфакс-Україна».

Очолив список лідер “Свободи” Олег Тягнибок. На другому місці – засновник і перший командир полку “Азов”, лідер партії “Національний корпус” Андрій Білецький. На другому – лідер Національного руху “Дія”, екс-лідер “Правого сектору”, позафракційний народний депутат Дмитро Ярош. На третьому – нинішній лідер “Правого сектору” Андрій Тарасенко. П’ятий у списку – екс-кандидат у президенти від партії «Свобода», віце-спікер Руслан Кошулинський.

У другій п’ятірці – актор, народний артист України Богдан Бенюк, керівник штабу “Національного корпусу” Родіон Кудряшов, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко та голова фракції “Свобода” у Київській міській раді Юрій Сиротюк.

До першої двадцятки об’єднаного націоналістичного блоку увійшли також Олег Петренко, Анатолій Вітів, Андрій Левицький, Василь Лабайчук, Олександр Алфьоров, Андрій Мохник, Олексій Кайда, Арсеній Білодуб, Віктор Шендибило, Олег Панькевич.

Під №21-25 – представники “Свободи” Петро Кузик та Ігор Сабій, член Правого сектора Володимир Загазей, а також члени Нацкорпуса Сергій Бевз та Олександр Дроздов.

Відповідно до поширеної прес-службою “Нацкорпусу” заяви, політсили і громадські організації об’єдналися заради перезапуску українського патріотичного руху, на основі конструктивного і рішучого протистояння наявним загрозам країні.

“Майбутні вибори стануть вирішальним кроком і складним випробуванням для України. Буде визначено вектор розвитку держави ще на п’ять років. За цей час країна може або відродитися з попелу і дати відсіч агресору, або дотла згоріти в полум’ї війни та корупції. На кону – доля нації. Саме тому ми об’єдналися. У ці непрості часи тільки патріоти є потужною і єдиною противагою антиукраїнським елементам у політиці, які роками спекулюють інтересами держави. Разом ми не дамо їм шансу на реванш”, – йдеться в поширеній в неділю заяві.

Згідно з інформацією, одразу після завершення виборів буде створено координаційний центр з об’єднання патріотичних організацій і рухів. Відповідальність за його діяльність і функціонування візьме на себе Білецький.

Крім того, в Києві кандидати від ВО “Свобода” будуть боротися за мандат у мажоритарних округах: Руслан Андрійко (№211); Ігор Мірошниченко (№212); Степан Кударенко (№214); Андрій Іллєнко (№215); Олег Чернецький (№219); Михайло Подоляк (№220); Володимир Назаренко (№222) і Юрій Левченко (№223).

Як повідомляв ХарківTimes, першу десятку списку кандидатів у народні депутати від “Опоблоку” було оприлюднено в понеділок у Києві на Форумі об’єднаних опозиційних сил “Довіряй справам”.