Звільнений директор Теруправління ДБР Тимошко отримав ділянку як учасник АТО

Фото: соцсети

Звільнений директор Теруправління Держбюро розслідувань у місті Полтава, яке поширює свою діяльність на Харківську область, Володимир Тимошко отримав ділянку площею 20 тисяч кв.м. у Дергачівському районі.

Про це Харків Times дізнався з декларації Володимира Тимошка, яку той 8 червня подав до НАЗК.

В декларації йдеться, що землю Тимошку надали в ГУ Держгеокадастру у Харківській області (надання учасникам антитерористичної операції у власність земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення). Згідно з декларацією землю Тимошко отримав безкоштовно. У повідомленні до НАЗК він вказав, що вартість ділянки на дату набуття складає 1 грн.

Відзначимо, що в офіційній біографії Володимира Тимошка, яка досі присутня на сайті ДБР, немає жодної інформації про те, що він приймав участь у бойових діях на Донбасі.

Як повідомляв Харків Times, 28 травня співробітниця прес-служби ДБР Ірина Винокурова повідомила, що директор ДБР Роман Труба підписав накази про звільнення чотирьох керівників відомства. В одному з документів йдеться про те, що з посади директора Теруправління ДБР у місті Полтава звільнено Володимира Тимошка.

Коментуючи своє рішення про звільнення директор ДБР Роман Труба заявив, що звільнені працівники залишають роботу в Державному бюро розслідувань по закінченню випробувального терміну.