Україна розгромила Сербію у відборі на футбольне Євро-2020

Національна збірна України з футболу провела третій поєдинок у відбірковому турнірі чемпіонату Європи-2020, в якому на 35-тисячній “Арені Львів” здобула упевнену перемогу над командою Сербії – 5:0.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Укрінформу.

Віктор Циганков у першому таймі зробив дубль протягом трьох хвилин (26, 28), Євген Коноплянка забив третій м’яч відразу після перерви (46), Роман Яремчук (59) і Коноплянка (75) довершили розгром сербів у Львові.

В іншому поєдинку відбіркової групи В збірна Литви у Вільнюсі у меншості зіграла внічию з командою Люксембургу – 1:1.

Наступний матч у кваліфікації Євро-2020 збірна України проведе 10 червня також у Львові. “Синьо-жовтим” протистоятимуть футболісти Люксембургу.

Турнірне становище: Україна – 7 очок (після 3-х ігор), Люксембург – 4 (3), Португалія – 2 (2), Сербія – 1 (2), Литва – 1 (2).

Результати інших матчів п’ятниці: (група А) Чорногорія – Косово – 1:1, Чехія – Болгарія – 2:1; (група D) Грузія – Гібралтар – 3:0, Данія – Ірландія – 1:1; (група F) Швеція – Мальта – 3:0, Норвегія – Румунія – 2:2, Фарерські острови – Іспанія – 1:4; (група G) Латвія – Ізраїль – 0:3, Північна Македонія – Польща – 0:1, Австрія – Словенія – 1:0.

8 червня зіграють: (група С) Естонія – Північна Ірландія, Білорусь – Німеччина; (група Е) Хорватія – Вельс, Азербайджан – Угорщина; (група Н) Ісландія – Албанія, Молдова – Андорра, Туреччина – Франція; (група I) Росія – Сан-Марино, Шотландія – Кіпр, Бельгія – Казахстан; (група J) Фінляндія – Боснія і Герцеговина, Вірменія – Ліхтенштейн, Греція – Італія.