Під Харковом 9-річний хлопчик «замінував» власну школу

Фото: google.com.ua

Повідомлення про закладення вибухівки в учбовому закладі по вулиці Шевченка у місті Люботин надійшло до служби «102» 6 червня близько 19:00.

Про це ХарківTimes повідомили у прес-службі Нацполіції області.

За вказаною адресою виїжджали працівники слідчо-оперативної групи місцевого відділення поліції, фахівці вибухотехнічного управління поліції.

Всього експерти оглянули 800 кв. метрів приміщень та 1000 кв. метрів прилеглої території, евакуювали одну особу. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили.

Вжитими заходами працівники поліції встановили особу, яка зробила неправдиве повідомлення про замінування. Нею виявився 9-річний учень цієї ж школи, який наразі знаходиться на відпочинку у літньому таборі, розташованому в іншій області України.

Інформація зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Люботинського відділення поліції.

Вирішується питання щодо притягнення батьків хлопчика до адміністративної відповідальності за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Поліція Харківщини нагадує, що зараз тривають літні канікули, тож більшість часу діти залишаються без належного нагляду дорослих. Щоб зробити відпочинок дітей максимально безпечним, необхідно постійно приділяти увагу їх дозвіллю, адже через свою активність та власну необережність вони можуть потрапити у неприємні ситуації», – йдеться у повідомленні.