Захист Дронова подав до суду виправлену апеляцію на вирок

Фото: ХарківTimes

Захист Геннадія Дронова, одного із винуватців смертельного ДТП, що трапилася у жовтні 2017 року на вулиці Сумській, направив до суду уточнену апеляцію на вирок суду.

Про розповів захисник Дронова Сергій Перепелиця, повідомляє Укрінформ.

“Ми подали уточнену апеляцію, бо раніше нашу скаргу на вирок Дронову суд залишив без розгляду, мовляв, перераховані в апеляції вимоги – скасувати вирок у зв’язку з неповнотою судового розгляду, істотними порушеннями вимог кримінального процесуального закону, невідповідністю висновків суду фактичним обставинам кримінального провадження – не відповідали положенням Кримінального процесуального кодексу. Суд дав нам 15 днів для усунення недоліків”, – зазначив Перепелиця.

Тепер, за його словами, скарга повністю відповідатиме закону.

Нагадаємо, аварія сталася 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова у центрі Харкова. Як встановили слідчі, Олена Зайцева за кермом Lexus рухалася вгору вулицею Сумською та проігнорувала червоний сигнал світлофора. У той же час автомобіль Volkswagen Touareg, за кермом якого перебував Геннадій Дронов, почав рух на жовтий з боку Бурсацького спуску й на перехресті в’їхав у машину дівчини. Lexus Зайцевої вилетів на тротуар та збив людей, які стояли там.

П’ятеро людей у віці від 19 до 46 років загинули на місці. Шестеро – отримали травми різної тяжкості, одна 24-річна потерпіла пізніше померла у лікарні. В ході слухання справи Зайцева вину визнала, Дронов – не визнав. Звинувачення просило для обох обвинувачених максимальний термін ув’язнення, установлений відповідною статтею – 10 років.

26 лютого Київський райсуд Харкова засудив Олену Зайцеву та Геннадія Дронова до 10 років позбавлення волі. Суд також заборонив їм керувати транспортними засобами протягом 3 років і задовольнив в повному обсязі цивільні позови потерпілих.

14 травня в провадження Харківського апеляційного суду надійшла кримінальна справа за обвинуваченням Олени Зайцевої та Генадія Дронова за фактом дорожньо-транспортної пригоди 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської з провулком Мечнікова.

Розгляд скарги на вирок Зайцевої та Дронова призначений на 14 серпня.