Інформація про загрозу вибуху шкіл, аеропорту та 13 житлових будинків у Харкові не підтвердилася

Правоохоронці перевірили інформацію про «замінування» навчальних закладів, аеропорту та 13 будинків у Харкові.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції області.

В ході перевірки інформації фахівці вибухотехнічного управління ретельно обстежили 60980 кв. метрів приміщень та 15550 кв. метрів прилеглої території, евакуювали 2250 осіб. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили.

Повідомлення про закладення вибухівки у двох школах по вулиці Руслана Плоходька, вищому навчальному закладі по вулиці Ярослава Мудрого, 13 будинків у різних районах Харкова, а також аеропорту, надійшло на електронну пошту поліції 27 травня.

На місці подій працювали працівники слідчо-оперативних груп, працівники кінологічного центру, фахівці вибухотехнічного управління поліції.

Як повідомляв Харків Times, 27 травня поліція Харкова двічі отримували повідомлення про закладення вибухівки. Перший раз – близько 09:00 на електронну пошту поліції надійшло повідомлення про закладення вибухівки у навчальних закладах, розташованих на вулиці Маршала Бажанова та проспекті Науки.

Повідомлення про замінування 3 вишів та вокзалу виявилося фейковим.

Через деякий час поліція отримала ще одне повідомлення про мінування. Загалом, у двох повідомленнях йшлося про мінування 19 об’єктів у Харкові.