Харків’янка встановила 3 рекорди України на чемпіонаті з важкої атлетики

У Чорноморську Одеської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, на якому спортсмени Харківщини завоювали 4 золоті, 2 срібні, 1 бронзову медаль.

Про це повідомляє прес-служба Харківської обладміністрації.

Харків’янка Каміла Конотоп впевнено перемогла в ваговій категорії до 55 кг, піднявши за сумою двоборства 194 кг: 90 кг – у ривку та 104 кг – у поштовху. Усі три результати стали новими рекордами України як серед спортсменів до 23 років, так і серед дорослих.

У цій же ваговій категорії Аліна Захарченко, піднявши у сумі двоборства 152 кг (68 кг – у ривку та 84 кг – у поштовху), стала бронзовим призером. Марині Алєксандровій з Донецької області, яка посіла друге місце, харківська важкоатлетка поступилася 4 кг.

Також чемпіонками України стали Марія Гангур (вагова категорія – до 59 кг) з результатом 183 кг (83 кг+100 кг) та Анастасія Власенко (вагова категорія – понад 87 кг) – 215 кг (95 кг +120 кг).

Срібну медаль у ваговій категорії до 49кг завоювала Світлана Самуляк з результатом 145кг (67кг ривок + 78кг поштовх). Ангеліна Ломачинська з Хмельницької області, яка стала чемпіонкою, перевершила результат Світлани за сумою двоборства на 19 кг.

Ще одне «срібло» здобула Катерина Абібок. У ваговій категорії до 64 кг вона показала результат 170 кг (80 кг+90 кг). Перемогу в цій вазі здобула Марія Тимощук з Рівненської області – 195 кг за сумою двоборства.

У змаганнях серед чоловіків харківські важкоатлети здобули одну золоту медаль. Чемпіоном України став Павло Заліпський, який у вазі до 61 кг підняв у сумі двоборства 236 кг (110 кг – у ривку, 126 кг – у поштовху).

Цей чемпіонат став одним з етапів підготовки збірної України до чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, який з 7 по 15 липня відбудеться в столиці Молдови.

Як повідомляв Харків Times, харківська лучниця виборола срібну медаль на Кубку Європи.