“Шахтар” і “Динамо” зіграли внічию у Харкові

Національне дербі “Шахтар” (Донецьк) – “Динамо” (Київ) завершило програму чергового, 30-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги.

Центральний поєдинок туру на ОСК “Металіст” в Харкові завершився внічию – 1:1, повідомляє Укрінформ.

Рахунок у матчі відкрив Віктор Циганков, який вивів “Динамо” вперед на 36-й хвилині, реалізувавши пенальті. Паритет на 50-й хвилині відновив бразильський форвард “Шахтаря” Тете.

До перерви динамівці залишилися у меншості – за два попередження протягом п’яти хвилин червону картку отримав Артем Шабанов (45+1). У середині другого тайму “гірники” також залишилися удесятьох – за дві жовті картки поле залишив Давіт Хочолава (63).

“Шахтар”, який у минулому турі достроково виграв чемпіонський титул, випереджає “Динамо” на 11 очок.

Результати інших матчів туру:

“Чорноморець” (Одеса) – “Карпати” (Львів) – 3:1
голи: Арні Вільхамссон (9-та хвилина), Василь Павлов (75), Дмитро Рижук (83) – Сергій М’якушко (74, з пенальті);

Турнірне становище:

перша шістка – “Шахтар” – 77 очок, “Динамо” – 66, “Олександрія” – 49, “Маріуполь” – 40, “Зоря” – 40, “Львів” – 34;
друга шістка – “Ворскла” – 41 очко, “Десна” – 38, “Карпати” – 29, “Олімпік” – 32, “Арсенал-Київ” – 26, “Чорноморець” – 25.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта шість команд визначать двох аутсайдерів Прем’єр-ліги.