У «Ніч музеїв» покажуть раритетну залізничну техніку

Фото: kh.vgorode.ua

Музей історії та залізничної техніки Південної магістралі долучиться до святкування Міжнародного дня музеїв та влаштує вечірні екскурсії.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Укрзалізниці.

18 травня Музей історії та залізничної техніки регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» візьме участь у святкуванні Міжнародного дня музеїв та влаштує вечірні екскурсії в рамках щорічної акції «Ніч у музеї».

18 травня експозиції музею будуть відкриті для відвідувачів з 13:00 до 22:00. Проведення безкоштовних екскурсій у рамках акції почнеться о 18:00.

Нагадаємо, головний музей регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відкрито 2014 року. На виставкових коліях та оглядовому майданчику музею представлено більше 30 одиниць раритетного рухомого складу та допоміжної техніки. Понад 800 експонатів розміщено у критому виставковому павільйоні музею.

У 2018 році музей Південної магістралі став одним із найпопулярніших у Харкові місць під час міжнародної акції «Ніч у музеї» — прийняв близько 1000 городян та гостей міста.

Довідково. Музей історії та залізничної техніки Південної залізниці розташований за адресою: м. Харків, вул. Євгена Котляра, 15 В (за Північним терміналом вокзалу Харків-Пасажирський).

Музей працює з 9:00 до 18:00 щодня, окрім понеділка та вівторка.

Замовити групову екскурсію, а також отримати детальну інформацію можна за тел.: (057)724-35-29.