У підприємця відібрали незаконно приватизовані склади площею понад 2 тисяч кв.м

Фото: Фокус

Підприємець, який з 2001 року користувався складськими приміщеннями площею більше 2 тисяч кв.м., поверне їх у власність громади.

Таке рішення прийняв Харківський апеляційний суд, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Житель села Леб’яже Чугуївського району у 2001 році орендував у одного з приватних сільськогосподарських підприємств складські приміщення, розташовані на території місцевої сільради. Термін дії договору оренди закінчився у 2002 році. Однак чоловік продовжував користуватися приміщеннями протягом 17 років уже без правовстановлюючих документів.

Щоб стати власником нерухомості, він звернувся до суду і попросив визнати за ним право власності на майно за набувальною давністю. Суд задовольнив вимоги позивача.

Однак, як з’ясувалося, суд першої інстанції не врахував інтереси територіальної громади села та визнав право власності за громадянином без оформленого належним чином права землекористування і необхідних правовстановлюючих документів.

У зв’язку з цим прокуратура оскаржила рішення першої інстанції в апеляційному порядку. Апеляційний суд задовольнив позовні вимоги прокурора.

Як повідомляв Харків Times, в Дергачах у псевдофермеров відібрали ділянку вартістю 800 тисяч гривень.