Справу Цибульник передадуть до Харківського апеляційного суду

Фото: glavnoe.ua

Сьогодні, 10 травня, у Жовтневому районному суді Харкова проходить підготовче засідання у справі про недостовірне декларування голови адміністрації Новобаварського району міста Тетяни Цибульник.

Захисник Цибульник Олексій Менів просить повернути обвинувальний акт у справі. Про це повідомляє UA: Харків.

“В обвинувальному акті чітко не зазначено дату та час подання декларації, в якій Цибульник начебто відобразила недостовірну інформацію”, – сказав захисник Олексій Менів.

Прокуратура заперечує. Сторона обвинувачення також подала клопотання: просять перенести розгляд справи до іншого суду. Це через те, що Тетяна Цибульник є очільницею адміністрації району, де розташований суд, розповів прокурор у справі Євген Шпак.

Суд задовольнив клопотання прокурорів. Справу Цибульник передадуть до Харківського апеляційного суду. Для подальшого розподілу до іншого суду. Клопотання захисників посадовиці про повернення обвинувального акту прокурорам розглядатиме вже новопризначений суддя.

Як повідомляв Харків Times, в березні 2018 року СБУ почала розслідування відносно чиновників Новобаварської районної адміністрації, підозрюваних у привласненні майна та матеріальних цінностей, які призначалися для шкіл і дитячих садочків району. У липні прокуратура попередила Цибульник також про підозру в декларуванні недостовірної інформації, оскільки під час обшуку в її квартирі й були знайдені вищезгадані ювелірні прикраси на 600 тис. гривень. Тоді ж Червонозаводський районний суд Харкова відправив чиновницю під домашній арешт, а 1 жовтня подовжив їй цей запобіжний захід. При цьому, однак, суд не зняв підозрювану з посади.

Вже знаходячись під домашнім арештом, Тетяна Цибульник була призначена на неіснуючу офіційно посаду “координатора” над Холодногірським районом міста після втечі до Росії обвинуваченого в державній зраді колишнього глави району Максима Мусєєва. Після того як в кінці грудня минулого року мер Харкова Геннадій Кернес звільнив Мусєєва із займаної посади “за прогули”, Цибульник офіційно “тимчасово керує” двома районами.

В січні цього року прокуратура направила до Жовтневого районного суду Харкова обвинувальний акт стосовно Тетяни Цибульник за ст. 366-1 Кримінального кодексу (декларування недостовірної інформації). Йдеться про декларування цінностей вартістю понад 600 тис. гривень, які були вилучені під час обшуку в рамках розслідування кримінального провадження.