У центрі Харкова будуть святкувати Першотравень

Фото: Сергей Бобок / ХарківTimes

На 1 травня у центрі міста заплановано проведення низки масових заходів.

Про це повідомляє прес-служба поліції Харківської області.

З 10:00 до 11:30 заплановано проведення мітингу та ходи громадян за маршрутом пл. Конституції – Соборний узвіз – пл. Благовіщенська, організоване ГО “Трудова Харківщина”. Кількість учасників до 180 громадян, до охорони громадського порядку буде залучено 40 працівників поліції.

З 10:00 до 12:30 на майдані Конституції планується проведення мітингу з нагоди відзначення 1-го Травня, організоване ХОО ПП “Соціалісти”. Очікується до 80 учасників, до охорони громадського порядку буде залучено 20 працівників поліції.

З 11:00 до 13:00 вулицями міста Харкова за маршрутом: ЦПКтВ ім. М.Горького – вул. Сумська – Білгородське шосе – Фельдман Екопарк (с. Лісне) пройде щорічний велопробіг з нагоди свята. Організатором заходу є Об’єднання профспілок Харківської області. Очікується близько 70 громадян, порядок забезпечуватимуть четверо поліцейських.

Загалом для підтримання публічної безпеки та порядку буде залучено близько 60 працівників поліції. Безпеку дорожнього руху охоронятимуть співробітники патрульної поліції.

“Працівники поліції докладуть максимуму зусиль для того, щоб свята пройшли без порушень правопорядку”, – йдеться у повідомленні.